Velvyslanectvá – ambasády

Domov > Riešenia > Velvyslanectvá – ambasády

Bezpečnosť ambasád a vládnych budov je nevyhnutná pre prevenciu narušenia vstupu.

Vládne budovy , ministerstvá , veľvyslanectvá, ambasády , tvoria atraktívne ciele pre útoky, ktoré môžu poškodiť bezpečnostnú situáciu v krajine.

Bezpečnosť s estetickým dizajnom

Je nutnosťou chrániť miesta a samozrejme poslancov a zamestnancov proti hrozbám aktivistov, politicky protestujúcich alebo teroristov. Preto je nevyhnutné komplexné zabezpečenie objektov. Vonkajší priestor objektov je dosť obmedzený, riešenie objektovej bezpečnosti je často umiestnené veľmi blízko budov, ktoré sa nachádzajú v prostredí s vysokou frekvenciou pohybu chodcov, alebo dopravy. Preto sú naše bezpečnostné a medzinárodne certifikované výsuvné stĺpiky, alebo brány ideálnou voľbou pri zabezpečovaní vládnych budov. Všetky naše spoľahlivé výrobky s vysokou bezpečnosťou sa vyrábajú v Nemecku pod vlastnou kontrolou kvality.

Dlhodobé odborné znalosti a skúsenosti

Náš produktový rad High Security má najnižšiu hrúbku základov na svete. Významne tým znižuje náklady na ich inštaláciu a umožňuje ju v oblastiach, kde je hĺbka základov obmedzená kvôli podzemným sieťam a zariadeniam. Okrem toho, dekoratívne brány alebo zábradlia v kombinácii s modernými vonkajšími monitorovacími systémami ponúkajú estetický dizajn aj bezpečnosť. Ponúkame veľké odborné znalosti, dlhodobé skúsenosti so zabezpečením veľvyslanectiev, mestských hál a mnohých ďalších vládnych objektov v celom svete.

EURÓPA
Veľvyslanectvo USA, Lotyšsko
Veľvyslanectvo Ruska, Rakúsko
Veľvyslanectvo USA, Švédsko
Veľvyslanectvo USA, Nórsko
Saudskoarabské veľvyslanectvo, Poľsko

ÁZIE
Britské veľvyslanectvo West Bay v Dauhe, Katar
Austrálske veľvyslanectvo, Indonézia
Veľvyslanectvo Saudskej Arábie, Omán

AFRICA
Saudskoarabské veľvyslanectvo, Niger
Saudskoarabské veľvyslanectvo, Komory
Kráľovské veľvyslanectvo Saudskej Arábie, Keňa